O NÁS
BALZER

Už viac ako 60 rokov je vášeň základom nášho obchodu. Pretože vieme, že existujú ľudia, ktorých srdcia nič nerozbúcha tak, ako ponorenie plaváku či brnkanie špičky udice, keď zaberá ryba. Ľudia ako my, ktorý sa s láskou na takéto momenty pripravujú. A ktorý si preto zaslúžia, si túto vášeň vychutnávať s najlepšou výbavou.

S našou produktovou filozofiou "kvalita od roku 1949" sme sa od založenia firmy Hannsom Balzerom v Mníchove, vyvinuli na najväčšieho výrobcu rybárskych potrieb v nemecku. Tešíme sa, že ako rodinný podnik môžeme všetku našu silu a snahu venovať našej a aj vašej vášni - rybolovu. Pritom kladieme veľký dôraz nato, vystupovať ako partner rybárov a obchodníkov a v úzkej spolupráci s Vami vyvíjať produkty na mieru.

S nástupom internetu chceme posunúť našu tradíciu do digitálneho veku.  Budeme Vás zásobovať aktuálnymi, užitočnými a aktuálnymi informáciami z oblasti rybolovu. Tešíme sa, pokým túto platformu budete využívať ako na získanie informácií tak na nabranie novej inšpirácie k rybárskym zážitkom.

Váš Dieter Balzer a celý Balzer Team.

O NÁS

Vitajte na stránke internetového obchodu Balzer.sk! Ktory patrí pod firmu KIRP.

Naša firma bola založená v roku 1991. Už viac ako 20 rokov ponúkame kompletné vybavenie pre náročného rybára. Svoju ponuku neustále rozširujeme a zohľadňujeme požiadavky zákazníkov.
Či sa venujete rybolovu dlhoročne, alebo ste sa práve rozhodli začať, u nás nájdete vždy to, čo potrebujete.
Naša predajná filozofia je založená na kvalitnom poradenstve a servise.

Veríme, že si medzi ponúkaným tovarom vyberiete a naplno využijete pohodlie pri nakupovaní v našom internetovom obchode.

V prípade, že dávate prednosť kamenným obchodom, nájdete nás na Miletičovej 38 v Bratislave – Ružinove.

 

YTQ5MDM